• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Werkconferentie Geloof, Duurzaamheid en Toekomst

Op vrijdag 30 november vindt deze werkconferentie plaats in het mooie Dominicanenklooster in Zwolle. Je krijgt dan een concrete handreiking om werk te maken van duurzaamheid en rechtvaardigheid in onze gemeenschap.
Het gaat om het maken van keuzes waarbij je kunt denken aan:
– Energieverbruik (en besparing) en energiewinning
– Grondgebruik (bijdragen aan voedsel, biodiversiteit)
– Aankoop en verbruik van schoonmaakmiddelen en consumptieartikelen.
Je kunt je aanmelden op de website www.laudato-si.nl, waarbij je ook 2 workshops kiest. Als je daarnaast een mailtje stuurt naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., betalen wij de kosten van € 10 voor je.
De werkconferentie vindt plaats van 14:30 tot 18.00 uur. We vertrekken uiterlijk om 14.00 uur vanaf de kerk (Posthoornweg 6). Kom indien mogelijk met de auto. We stappen daar zoveel mogelijk bij elkaar in.
Tip: voor degene die niet gelovig is, zijn de workshops “Ecologische voetafdruk” en “Staan op Heilige Grond” interessant.