• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Uitreiking doopschelpjes

 

De volgende kinderen werden het afgelopen jaar in onze kerk gedoopt:

Isa Koekkoek,   Thijs van den Berg,  Meike van Middelaar,  Jens van Beesten,  Fayèn Lans.

In het kader van meer betrokkenheid bij de vieringen hebben we aan de doopouders gevraagd of ze zelf een bijdrage wilden leveren aan de viering en daar werd enthousiast op gereageerd. De liturgie is met elkaar samengesteld en allen hebben een aandeel daarin.

Waar vroeger “je kind laten dopen” misschien een gewoonte was, wordt dat tegenwoordig weloverwogen gedaan. Dat is te waarderen. En als geloofsgemeenschap zouden we die waardering kunnen tonen door aanwezig te zijn bij deze viering. Kinderen zijn immers de toekomst voor onze gemeenschap.

Tijdens de viering is er ook een kinderwoorddienst.

Voices verzorgt de zang en zo hopen we er een feestelijke viering van te maken.

Iedereen is van harte welkom.

Riet Mulder en de doopgroep.