• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Helpen bij kinderwoorddienst

De voorbereiding is enkel een keer met je groepje bij elkaar zitten en bedenken wat er geknutseld gaat worden.

Het laatste jaar komen er weer meer kinderen naar de kinderwoorddiensten en daar zijn we heel blij mee! Wij willen dit graag in stand houden, maar dan zijn we wel wat extra hulp nodig!

 

Het zou fijn zijn als je ons wilt helpen, laat dit dan aan één van ons weten. Je mag ook geheel vrijblijvend een keer meedraaien, dan kun je gewoon in de viering met de kinderen mee naar de nevendienst lopen.

 

De eerst volgende kinderwoorddiensten zijn:

28 november 19:00 uur (1ste advent),

9 januari 19:00 uur (Uitreiking van de doopschelpjes),

27 maart 9:00 uur (1ste Paasdag)

14 mei 19:00 (Pinksteren)

29 mei 9:00 (Sacramentsdag)

 

Met vriendelijke groet,

Evelien Marsman, Ramona Kampman, Erna Veltmaat, Cindy Simons,  Esther Besten, Monique Visscher, Lyda Hofhuis en Marga ten Have (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)