• 150 jaar

Mariaviering in de tuin

Zondagmorgen 26 mei om 9.00 uur was er een Mariaviering in de pastorietuin met als thema: 'Maria’s Levensweg, Mijn Levensweg.' De weergoden waren ons goedgezind. Onder de eerste zonnestralen van de morgen, werd Maria in het licht gezet samen met de kaarsjes die een ieder bij haar beeld plaatste. We hebben in stilte en in tekst stilgestaan bij Maria als aardse vrouw. Een vrouw die een kind baart, het op ziet groeien tot een tiener, tot een volwassen man, die ze los moet laten en die ze tenslotte moet verliezen. De Bijbelse teksten hebben we geplaatst in ons eigen leven. Vooraf aan de viering was er de gelegenheid om een intentie op te schrijven waar tijdens de viering voor gebeden werd. De viering werd ondersteunt met de mooie Marialiederen van Con Amore. Na de viering was het nog gezellig om onder de stralende weersomstandigheden samen een kop koffie/thee te drinken.