• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Verlies, hoe verder?

In januari 2016 wordt in Zwolle een Verlies- en Rouwgroep georganiseerd voor mensen die hun verlieservaring willen delen met anderen. In deze deskundig begeleide groep kunt u in alle openheid en vertrouwdheid praten over uw ervaringen, herkenning vinden, stilstaan bij uw verlies en u bezinnen op uw verdere leven. De groep bestaat uit vijf bijeenkomsten.

Deelname is voor iedereen die zich aangesproken voelt en is gratis. Begeleiders zijn Anneke van der Velde (o.a. geestelijk verzorger) en Ronald Stortelder (i.o.)  Aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

De Verlies en Rouwgroep wordt georganiseerd in opdracht van:

Katholiek Centrum Welzijnsbevordering Overijssel

Stichting Protestants Maatschappelijk Activeringswerk Overijssel