• Meer informatie

 

 

 

 

 

 

 

 

        Meer informatie

 

Meubels gevraagd voor Posthoornweg 4

Zoals de meesten al wel gehoord zullen hebben, komen op Posthoornweg 4 (oude winkel Habers) ongeveer 12 Oekraïense vluchtelingen te wonen. Het gaat hierbij om een aantal gezinnen. De gemeente heeft het pand voor 2 jaar gehuurd, en aan het Sociaal Steunpunt gevraagd om te helpen met het inrichten van de woning. Een aantal zaken zijn al geregeld, maar we zijn nog op zoek naar een aantal tweepersoons bedden en stapelbedden. Ook zoeken we een paar kledingkasten en enkele tv-kastjes en smalle buffetkasten. Hebt U zo iets nog staan en wilt U deze ter beschikking stellen aan Oekraïense vluchtelingen, geef het dan komende week even door.

U kunt e-mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of appen/bellen met 0652697211. Indien mogelijk graag een fotootje meesturen, zodat we kunnen zien of het allemaal past. In overleg komen we dan de spullen ophalen.

Alvast bedankt namens Sociaal Steunpunt Kerken Lemelerveld