• 150 jaar

Nationale Roepingenweek 2023

Van zondag 5 t/m zaterdag 11 november organiseert de Rooms-Katholieke Kerk in Nederland voor de vijfde keer een Nationale Roepingenweek.

U leest meer in deze brief van rector Kuipers van het Ariënsinstituut. Ook kunt u het vorig jaar geïntroduceerde gebedsprentje bekijken. Diverse seminaries, ordes en congregaties en nieuwe bewegingen houden tijdens de Nationale Roepingenweek Open Dagen. Ook het Ariënsinstituut nodigt van harte jonge mensen uit die erover denken of het priesterschap wellicht iets voor hen is. Belangstellenden kunnen voor meer informatie over de mogelijkheden contact opnemen met rector P. Kuipers: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Hierbij de digitale uitnodiging.

Alle informatie en materialen zijn ook te vinden op: https://www.ariensinstituut.nl/roepingenraad/nationale-roepingenweek-2023/.