• Meer informatie

 

 

 

 

 

 

 

 

        Meer informatie

 

Nieuwe bewoners aan de Posthoornweg 4

Al bijna 150 jaar is onze parochie de eigenaar van het pand aan de Posthoornweg nr 4 in Lemelerveld. In de volksmond is het pand beter bekend als de voormalige woning van de familie Habers. Sinds de familie Habers een paar jaar geleden is verhuisd naar de Schoolstraat heeft de locatieraad het pand een aantal keren voor korte tijd verhuurd aan particulieren. Deze zomer kwam het pand weer leeg te staan. De locatieraad heeft toen besloten contact op te nemen met de gemeente om eens te kijken naar de mogelijkheden om het pand aan de gemeente Dalfsen te verhuren voor de opvang van Oekraïners. De gemeente heeft het pand beoordeeld en zij gaan akkoord om het van ons te huren. Na een aantal kleine aanpassingen is het pand binnenkort geschikt om daar in te gaan wonen. Op korte termijn zullen 8 a 10 Oekraïners van de woning gebruik gaan maken. De huurovereenkomst is afgesloten voor een periode van 2 jaar. Wij hopen dat de Oekraïners deze woning gaan ervaren als een veilige en warme plek en waar het prettig vertoeven is. Zij zijn bij ons van harte welkom.

De contactpersoon van de gemeente Dalfsen is Yvonne Keuter, zij is per mail bereikbaar op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.