• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Op bergen en in dalen, ja, overal is God…

Dit is de titel van een oud liedje dat ik als kind al leerde op de zondagsschool. Het speelde door mijn hoofd, op die stralende morgen van Hemelevaartsdag 2023, toen ik al vroeg op de Lemelerberg liep. Het was eigenlijk een spontaan idee; al brainstormend bedacht op een vergadering van de Raad van Kerken, uitgewerkt door een aantal mensen en het bleek een groot succes te zijn! Ruim 70 mensen kwamen naar de viering op het terras van het theehuis op de berg. En een heel aantal daarvan liep eerst een uur door de prachtige ochtend, ik deelde ‘bergsnoepjes en bergspreuken’ uit bij het panoramapunt. Dat zet je hart open voor de blijde boodschap en laat je trek krijgen in de koffie met krentewegge die geserveerd werd door gastvrouw Hennie Schuurman. Gaan we dit volgend jaar weer doen? Reken maar van yes!

Jenneke van Doesburg, namens RvK Lemele & Lemelerveld