• 150 jaar

Oproep eenmalig koortje voor de Eerste Heilige Communie

Op zondag 14 mei doen 12 kinderen hun Eerste Heilige Communie, ’s morgens om 10.00 uur. Nu hebben we wel een paar mensen gevonden die voor muzikale begeleiding kunnen zorgen, maar het zou erg leuk zijn als er een aantal kinderen zijn die wat eenvoudige liedjes willen zingen. We zijn op zoek naar kinderen van de basisschool. We moeten natuurlijk een paar keer repeteren. De eerste keer zal zijn op vrijdag 14 april om 15.00 uur In het parochiecentrum. Kinderen kunnen dan gelijk uit school daar naar toe en krijgen drinken en iets lekkers. Lijkt het jullie leuk om voor 1x te zingen tijdens de Eerste Helige Communie, geef je dan op bij Lyda Hofhuis. Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. De kinderen die de Eerste Heilige Communie doen zullen het erg leuk vinden!
En natuurlijk is er voor jullie na afloop iets lekkers!

De Communievoorbereidingsgroep