• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

JeugdHart Nieuws

Op zaterdag 11 maart kwamen een aantal kinderen bij elkaar voor een gezellige middag van het JeugdHart. We begonnen de middag met een verhaal over Samuel en David. Je moest goed luisteren want er volgde een kahootquiz met daarin vragen over het verhaal en bij ieder goed antwoord mocht je een snoepje pakken. Er waren veel goede antwoorden dus ook veel snoepje om op te eten. Nadien hebben we nog een paar win it to minute spelletjes gedaan. We moesten een minuut lang een paar ballonnen hoog houden in 2 teams tegen elkaar. Ook met je team een ballon opblazen in een bekertje en deze verplaatsen om zo een pyramide te bouwen van 7 bekertjes en wie dat het eerst klaar heeft is winnaar. Wat ook heel moeilijk was is een ijscostokje in de mond en daarop een toren bouwen van dobbelstenen. Het was spannend want er was er maar 1 die 5 dobbelstenen op het stokje kon plaatsen voor het eraf viel. Ondertussen waren er al een paar begonnen om pannenkoeken te bakken en die hebben we later gezamenlijk opgegeten. Het was een gezellige middag die we om 18;00 uur hebben afgesloten. Meisjes en jongens, bedankt voor jullie komst. Op naar de volgende middag. Alle kinderen van groep 5 t/m 8 zijn van harte welkom. Je krijgt weer een uitnodiging en je mag vriendjes/vriendinnetjes, neefjes en nichtjes meebrengen. En wat ook belangrijk is, het kost niets!