• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Kleurrijke Carnavalsviering

Alvorens de scepter over te dragen aan de nieuwe prins, mocht Prins Pé van ’t Café, samen met zijn gevolg, nog eenmaal zijn opwachting maken in de traditiegetrouwe carnavalsviering in de Heilig Hartkerk, voorafgaand aan de gala-avond. Het was een buitengewoon kleurrijke viering, waarin Pastoor Monnikhof , alias Tjerk van de Kerk, voorging. Het koor Voices opende de viering met een kneiterende carnavalskraker, wat het huidige thema van de carnavalsvereniging goed evenaarde; ‘De Sprokkelaars geven u energie’. Een vrolijke viering met polonaise, humor en creativiteit; zo werd er een regenboog gecreëerd door diverse dorpsgenoten en hield ex-Prins Kachel zowel Pastoor als Raad, goed bij de les. Het slotwoord was uiteraard voor aftredend Prins Pé. Een terugblik op zijn regerende periode en een vooruitblik op de prinsenwissel later die avond in Residentie Reimink. De dames van Voices bezongen in het vredeslied de suggestie van een Prinses als heersend regentes voor ons sprokkeldorp…... Inmiddels is gebleken dat die suggestie een ‘droom in kleur’ zal blijven.

 

                                                                                                                      MoDi