• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Religie Nu

 

Vanaf 15 september t/m 23 januari 2016 presenteert het Ikonen Museum Kampen de fototentoonstelling “Religie Nu” van de Rotterdamse mediakunstenaar Eddy Seesing.

Zeven jaar lang werkte Seesing aan een serie fotoportretten op groot formaat van voorgangers van zeventig verschillende geloofsgemeenschappen in Nederland. De serie toont kerkelijke voorgangers in hun natuurlijke habitat en schept een tijdsbeeld van de hedendaagse samenleving en de verscheidenheid aan religies die ons land kent. Zowel Christenen van verschillende denominaties, als diverse richtingen binnen de Joodse, Moslim-, Hindu- en Boeddhistische gemeenschappen zijn te zien. Door de wijze waarop Seesing de Religie Nu tentoonstelling heeft samengesteld en ingedeeld, legt hij de nadruk op de overeenkomsten tussen de verschillende geloven. Uiteraard is ook een groot deel van onze (Russische) top Ikonen te bezichtigen in diverse zalen van het museum. Daarnaast tonen wij een unieke collectie nooit eerder getoonde Griekse Ikonen uit eigen bezit en uit bruikleen beschikbaar gestelde Ikonen.

 

Buiten Nieuwstraat 2

8261 AV Kampen

T (038) 385 84 83
E Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
W www.ikonenmuseumkampen.nl