• Meer informatie

 

 

 

 

 

 

 

 

        Meer informatie

 

Vier.nu: nieuwe website R.K. Kerk over christelijke hoogfeesten

De Rooms-Katholieke Kerk introduceert een nieuwe website: Vier.nu. Op deze site worden christelijke hoogfeesten zoals Kerstmis, Pasen en Pinksteren toegelicht en bezoekers worden van harte uitgenodigd de feesten mee te vieren in de eigen parochie. De website Vier.nu is het vervolg op de eerdere campagnes Vier Kerstmis, Vier Pasen en Vier Pinksteren en krijgt een vaste plek op het internet. Met de landelijke campagne Vier.nu Kerstmis willen de bisdommen dit jaar zoveel mogelijk mensen stimuleren om naar (een van) de kerstvieringen in de parochies te komen.
Klik hier voor meer informatie over Vier.nu
En klik hier voor de Kerstmisposter die beschikbaar is voor scholen en parochies.