• Meer informatie

 

 

 

 

 

 

 

 

        Meer informatie

 

Activiteitenprogramma: De spiritualiteit van de pastor

'Is God uw vriend of kent U Hem alleen van uw werk?' vroeg een buurjongetje aan de dominee. 'In elk geval ken ik God van mijn werk, maar of Hij ook mijn vriend is?' antwoordde de dominee vragend. Hoe zit dat bij onze eigen pastores? Wat heeft hen bewogen om priester of pastoraal werker te worden en welke rol speelde hun geloof hierin? Is hun werk als pastor verrijkend voor hun eigen geloof en wat draagt hun eigen geloof geloofsleven bij in hun pastorale werk? In drie avonden maakt U kennis met wat onze pastores beweegt en motiveert voor hun taken in de kerk. Voor deze avonden kunt u zich nog aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..