• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Nieuwe geluidsinstallatie in gebruik

Vanaf vandaag hebben we een nieuwe geluidsinstallatie. Met de nodige voorbereiding vooraf (een nieuwe bekabeling) door de een aantal vrijwilligers zijn de mensen van Schaap Sound begonnen met het plaatsen van nieuwe luidsprekers en versterkersEr zijn nieuwe microfoons op de ambo en het altaar geplaatst, die het geluid beter opvangen. Door de plaatsing van een sub woofer zal straks ook het afspelen van muziek beter klinken in de kerk. De loopmicrofoon wordt ook vervangen, zodat we de problemen met een slechte weergave nu ook voorbij zijn. Met deze investering is de kwaliteit van de installatie verbetert en weer betrouwbaar in het gebruik geworden. Met name dit laatste was bij de oude installatie nog al eens een probleem. Hieronder een impressie van oud en nieuw.