• 150 jaar

Onderscheiding dameskoorlid Mien Westemeijer

Afgelopen zaterdagavond 3 december is Mien Westemeijer tijdens een viering van de H. Hartparochie gehuldigd voor haar 25-jarig lidmaatschap van het dameskoor.

Hiervoor werd ze onderscheiden, de bijbehorende versierselen en een oorkonde van het bisdom Utrecht werden uitgereikt door Pastoor de Vries.

Ook kreeg de jubilaris uit handen van de voorzitster van het dameskoor een mooi boeket.

Na afloop van de dienst was er een gezellig samenzijn in het parochiehuis, waar Mien met lovende woorden in het zonnetje werd gezet, niet alleen vanwege haar lidmaatschap, maar ook vanwege het vele vrijwilligerswerk dat uit haar handen komt. Een cadeau en vele felicitaties mocht zij in ontvangst nemen. Mede door verrassende optredens van Nolly Holterman en Trees Langenkamp werd het een gezellige bijeenkomst.

 

Foto's: Hans Heerink