• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Adventsviering van de Raad van Kerken Lemele/ Lemelerveld zondag 27 november

Hoe zal ons Kindje heten?
Dat is het thema van de jaarlijkse adventsviering van de Raad van Kerken Lemele/Lemelerveld. Adventstijd, tijd van verwachting. Als er een kind op komst is, denken de ouders lang na over de naam of namen. De naam geeft een richting aan, schept verwachtingen, er zit een wens in de naam verborgen: Bernhard 'moge dit kind zo sterk worden als een beer', Suzanne 'we hopen dat je zo mooi wordt als een lelie'. Jozef en Maria wisten al vanaf het begin dat het een jongen zou worden en ook de naam was al verteld. Maar hun Kind kreeg er meer dan een…

Zondag 27 november, 10.00 uur, Heilig Hartkerk Emmanuel - parochie Lemelerveld:

EIGENTIJDSE OECUMENISCHE ADVENTSVIERING. Voorgangers: Marga Klein Overmeen, Leon Eigenhuis, Georg Naber. Voorbereiding: mensen van de Ichthuskerk, Brugkerk en Heilig Hartkerk. Collecte t.b.v. Sociaal Steunpunt Kerken. Ontmoeten bij de koffie erna!