• 150 jaar

Levende kerstwandeltocht Vilsteren op 2e kerstdag

Op tweede kerstdag bij het invallen van de avond kunt u in de bossen van Vilsteren onder begeleiding van een verteller een wandeling maken door het kerstverhaal. U ervaart welke ontberingen de herders in het begin van de jaartelling hebben moeten onder gaan tijdens een volkstelling. U ontmoet de herders, maar ook Romeinen, een engel, drie koningen komt u onderweg tegen en uiteindelijk zult u Jozef, Maria en het kindje Jezus aantreffen in een stalletje.

Vanaf 17:00 uur vertrekt er iedere tien minuten een groep vanuit ‘de Vilsterij’. De laatste groep zal vertrekken om 21:00 uur. De voorverkoop van de kaartjes is op zaterdag 10 december 2022 van 13:30 tot 14:30 uur in ‘de Vilsterij’, Vilsterseallee 2 7734 PB Vilsteren. De kosten van deze kaartjes bedragen 4,50 euro per stuk. Het heeft geen zin om 26 december op de bonnefooi te komen, want de kans is groot dat de kaartjes zijn uitverkocht.

De organisatie