• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Werving misdienaartjes

 
Wij, Tom, Lisa, Faya en Manoek, (Nicola was helaas niet aanwezig)  zijn op zondag 14 juni gepresenteerd in onze kerk. En sindsdien mogen wij af en toe de pastoor of pastor assisteren en dat is hartstikke leuk”. Ivon Bleumink, samen met de kosters, hebben de kinderen opgeleid.

Wij willen graag het groepje misdienaars uitbreiden en daarom:

 “Wie lijkt het leuk om ook misdienaar te worden..”

 Wanneer mag je misdienaar worden? Wanneer je de Eerste Heilige Communie gedaan hebt. Ook de kinderen van de bovenbouw zijn van harte welkom!! Wij willen in september weer met ’n nieuw groepje starten.
Je kunt je opgeven bij Ivon of heb je vragen?

Telefoonnummer:

0572-850660 of 06-29357964
Of bij pastor Riet Mulder
06-22794981

Groetjes: Ivon en Riet