• Meer informatie

 

 

 

 

 

 

 

 

        Meer informatie

 

Tienerclub flessenactie

Op woensdagavond 12 oktober en donderdagavond 13 oktober a.s. houdt de jeugd van de Tienerclub in Lemelerveld een inzamelactie van lege statiegeldflessen en statiegeldkratten.

Het geld dat hierbij wordt opgehaald komt geheel ten goede aan de Tienerclub. De Tienerclub organiseert activiteiten voor de tieners, nadat ze van de basisschool af zijn. De activiteiten zorgen voor gezelligheid met elkaar en de tieners leren van en met elkaar. Voorbeelden van activiteiten zijn: pannenkoeken maken voor ouderen, spelletjesavond met ouderen, bezoek aan klooster Sion, infoavond over bijvoorbeeld Social Media, maar gezellig met elkaar bowlen kan ook een activiteit zijn. We willen ze ook graag meenemen op een reis naar Polen, zodat ze kennis maken met een andere cultuur/omgeving. Om dit allemaal mogelijk te maken is er geld nodig.

Dus heeft u lege statiegeldflessen/kratten… wilt u deze dan bewaren voor de Tienerclub!?

U kunt uw lege statiegeldflessen/kratten ook bij de Coop in Lemelerveld in de desbetreffende bakken doen.

Alvast hartelijk bedankt namens de Tienerclub Lemelerveld.