• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Ziekenzalving woensdag 5 oktober om 19.00 uur in de kerk

Beste Parochianen,
In het Parochieboekje van 27 Juni hebt u kunnen lezen van het voornemen om 5 Oktober om 19.00 uur een gezamenlijke ziekenzalving te houden. De laatste gemeenschappelijke ziekenzalving in de H. Hart van Jezus kerk was in 2015. Waarom een ziekenzalving? De ziekenzalving is een Rooms Katholiek sacrament dat wordt toegediend aan ouderen, zieken en stervenden.
In het sacrament van de ziekenzalving ervaren mensen hulp, om zich met hun ziekte te verzoenen en daarin gesterkt te worden door de liefdevolle aanwezigheid van Jezus. De ziekenzalving is op die manier een teken dat wij niet alleen zijn, maar dat God altijd nabij is. Je hoeft niet stervende te zijn om het sacrament te ontvangen, de ziekenzalving kan ook ervaren worden als kracht en steun in het proces van ouder worden. Bovendien, als je wacht tot je stervende bent, beleef je het misschien niet meer bewust en de kans bestaat dat er geen pastoor beschikbaar is op dat moment. Vandaar dat onze parochie het initiatief neemt voor een gezamenlijke ziekenzalving voor iedereen die zich daardoor gesteund weet. Afzonderlijke ziekenzalving blijft natuurlijk wel mogelijk. Familieleden zijn tijdens de viering van harte welkom, evenals belangstellende parochianen. Na de viering is er gelegenheid om koffie te drinken en na te praten in het Parochiecentrum. U kunt zich opgeven bij het Parochiesecretariaat die op maandag- en donderdagochtend geopend is van 9.15 -11.30 uur. Het kan ook tijdens de openingstijden telefonisch: 0572-371253 Of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Mocht dit niet lukken, dan kunt zich ook opgeven bij Marijke Nijenhuis: 06-23487564

Hartelijke groet, namens de werkgroep,
Pastoor Monninkhof, Marga Klein Overmeen,
Namens het ouderenpastoraat: Ben Mars, Marinus van der Vegte, Marijke NIjenhuis