• Meer informatie

 
 

 

 

 

Uitzendingen kerkdiensten: Lemelerveld | Ommen | Heino | Dalfsen | Brugkerk / Ichtuskerk

Adventsviering Raad van Kerken Lemele & Lemelerveld zondag 28 november

Tekens van hoop!

Dat is het thema van de jaarlijkse adventsviering van de Raad van Kerken Lemele & Lemelerveld. Waar zie je die tekens? En waar kunnen we nog op hopen? Soms denk je dat alles hopeloos mis loopt; met corona, met het klimaat, met de politiek… Nu denken we dat, ook 2000 jaar geleden was er veel reden voor somberheid. Maar toch: ze zijn er telkens weer, die tekens van hoop. Wat? Waar, hoe dan?

Kom kijken, luisteren en meevieren op zondag 28 november, om 10.00 uur in de HeiligHartKerk, Emmanuel-parochie Lemelerveld. Voorgangers van de drie kerken: Marga klein Overmeen, Leon Eigenhuis, Georg Naber, het dameskoor HeiligHartKerk zingt adventsliederen.

Hoop je op goed nieuws? Wees welkom en spits je oren voor Tekens van Hoop!