• Meer informatie

 
 

 

 

 

Uitzendingen kerkdiensten: Lemelerveld | Ommen | Heino | Dalfsen | Brugkerk / Ichtuskerk

Je familie in Lemelerveld in de kerkelijke registers

Alle doop-, trouw- en begraafboeken van de katholieke Lemelervelders zijn al een paar jaar te vinden op de site vpnd.nl. Foto’s van die boeken zijn in te zien op deze site. Een gedeelte van die pagina kun je op de afbeelding zien.

 

Je kunt natuurlijk door alle pagina’s afzonderlijk bladeren, maar dat is onhandig. Het zoeken op een naam via de indexen is veel gemakkelijker, zeker nu ze net geüpdatet zijn. Klik op 1 van de indexen, waarna je in het pdf-bestand kunt zoeken op je (familie)naam. Let wel: in verband met de privacy kun je niet alle jaren zien. Wat je wel kunt zien, zijn:

Dopen tot en met 1919,
Huwelijken tot en met 1946,
Begrafenissen tot en met 1969.

Het is de bedoeling dat al deze gegevens een keer beschikbaar komen in een stamboom voor heel (katholiek) Lemelerveld op Myheritage. Heb je daar belangstelling voor, laat het me dan weten.

Henk Heerink (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)