• Meer informatie
 
  

 

 

Uitzendingen kerkdiensten: Lemelerveld | Ommen | Heino | Dalfsen | Brugkerk / Ichtuskerk

Jubileum Annie; Tonnie en Betsie

 

Dinsdagmorgen 5 oktober hebben wij als werkgroep kerkversiering, in het parochiecentrum enkele dames in het zonnetje gezet. Annie Kelder was namelijk 40 jaar en Tonnie Wilms 25 jaar bij deze versiergroep. Betsie Boerkamp, de enige die nog vanaf het eerste uur vanaf 1977 bij de werkgroep was, heeft vanwege gezondheidsredenen afscheid genomen.
Na koffie met gebak en een hapje en een drankje, werden ze toegesproken door Mies Boerkamp en Diny Sibelt die leuke herinneringen ophaalden. Daarna werd ze een bloemetje en een cadeautje aangeboden. We hebben een gezellige ochtend met elkaar gehad en waren blij verrast met een donatie van een onbekende gever, dank daarvoor.

Werkgroep kerkversiering