• Meer informatie
 
  

 

 

Uitzendingen kerkdiensten: Lemelerveld | Ommen | Heino | Dalfsen | Brugkerk / Ichtuskerk

Geboeide vleugels als spiegel van kerkelijk leven in coronacrisis

Brieven van bisschop Gerard de Korte aan parochies en kloosters gebundeld in een nieuw boek 'Geboeide vleugels' als spiegel van kerkelijk leven in coronacrisis.

Als het niet of nauwelijks mogelijk is de kerkelijke vleugels uit te slaan, wat doe je dan als bisschop? De vrijheid om overal en nergens naar toe te gaan is beperkt, de kans om te handelen is aan zoveel regels gebonden. Gerard de Korte, de bisschop van 's-Hertogenbosch, gaat toch vliegen door zijn bisdom. Hij doet dat met de pen, met slechts één doel: om zijn gelovigen een hart onder de riem te steken, met woorden uit de Bijbel, uit de traditie, uit zijn eigen leven die inspireren, met voorbeelden uit zijn bisdom die bemoedigen en verbinden. Zo is hij de parochies en de kloosters nabij met achttien brieven ter bemoediging en een speciaal woord rond Kerstmis. Hij legt vast wat de tweede en derde golf van corona betekenen voor het kerkelijk leven en hoe het geloof juist nu van toegevoegde waarde kan zijn voor het leven in het bisdom. Daarmee is dit een bijzonder boek en tegelijk een vervolg op zijn eerste bundel in coronatijd, Het Verdriet van Brabant.


ISBN 9789493161979, paperback met flappen, 128 pagina's full colour geïllustreerd, € 15,- 
Klik hier om het boek te bestellen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitschrijven | Je abonnement beheren