• Meer informatie
 
   Uitzendingen kerkdiensten: Lemelerveld | Ommen | Heino | Dalfsen  

Kerstpakketten bezorgd bij Lemelerveldse minima

Ondanks de coronacrisis hebben we als Sociaal Steunpunt namens alle kerken van Lemelerveld afgelopen week 52 kerstpakketten met levensmiddelen, vlees, fruit en waardebonnen kunnen bezorgen bij de minima van ons dorp. 
Diverse bedrijven hebben artikelen of waardebonnen gesponsord. 
Een boer heeft een hele geslachte koe aangeboden. 
Een particulier schonk rollades voor in alle pakketten. 
Iedereen die heeft bijgedragen aan de inhoud van de pakketten hartelijk dank. 
Ook willen we iedereen bedanken die al een financiële bijdrage, groot of klein, heeft overgemaakt. 
De bekostiging is nog niet helemaal rond, dus als U nog wilt bijdragen kunt U nog statiegeldbonnen inleveren bij de Coop of een bijdrage overmaken op bankrekening NL23RABO0120848643 tnv ‘Sociaal Steunpunt kerken’ onder vermelding van ‘bijdrage kerstpakketten’. 
Bedrijven die na de feestdagen nog kerstpakketten over hebben, kunnen dit doorgeven via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. dan komen we de pakketten halen om die daarna naar minima gezinnen te brengen.
Het Sociaal Steunpunt Kerken wenst iedereen, ondanks alle corona problemen, fijne kerstdagen en een gezond 2021.