• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Werkwijze aanleveren nieuwsberichten

Werkwijze aanleveren nieuwsberichten verandert per 1 juli

 

In het verleden werden nieuwsberichten die bestemd waren voor onze site of voor het parochieblad toegestuurd naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Dit had tot gevolg dat deze berichten door onze sitebeheerders gelezen en geplaatst werden.
Maar ook dat ze inzage kregen in andere, soms privacygevoelige, mails die alleen bedoeld zijn voor het secretariaat.
Daarom verandert deze werkwijze per 1 juli: alle nieuwsberichten die geplaatst moeten worden op onze site en/of in ons parochieblad, moeten gestuurd worden naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .
Zie ook onze contactpagina.